Przytulanka szydełkowa Hipopotam Bazyli

145,00 

Opis

Z cieplutkiej Afryki przywędrował do nas przytulny hipopotam ? Z wielką chęcią utuli do snu Twojego maluszka, szepcząc mu wspaniałe opowieści o Czarnym Lądzie i wielu wspaniałych przygodach. Bardzo przyjacielski i przyjazny z chęcią zostanie ulubioną przytulanką Twojego dziecka. Może być wykonany w dowolnym kolorze.

Proszę przy zamówieniu wybrać kolor główny (dominujący) czyli kolor ciała hipopotama, a w “uwagach do zamówienia” (przejście z koszyka do realizacji zamówienia) podać kolor końcówek łapek i wnętrz uszu.

Włóczka 100% poliester, wypełnienie: certyfikowana kulka silikonowa (materiały antyalergiczne). Przytulanka jest zgodna z dyrektywami Unii Europejskiej (CE).

Nasze przytulaki tworzymy ręcznie, oczko po oczku szydełkujemy je specjalnie dla Ciebie. Dlatego każdy przytulak może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu, dzięki czemu jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Wysokość: 47 cm

Dostępne od ręki: jedna sztuka ciemnoróżowa, jedna sztuka brzoskwiniowa, jedna sztuka niebieska i jedna sztuka morska.

Termin realizacji od 3 do 14 dni (przy zamówieniu więcej niż jednego produktu, czas realizacji może się wydłużyć).

WAŻNE.
Nasze przytulanki są ręcznie i starannie robione, dlatego w okresie przedświątecznym tj. od listopada do grudnia czas realizacji zmówień może się znacznie wydłużyć. Dlatego też – żeby uniknąć przykrej niespodzianki – upewnij się poprzez kontakt z nami, że zdążymy zrobić przytulaka na wybrany przez Ciebie termin 🙂

Darmowa dostawa już od 200 zł