Przytulanka szydełkowa Krówka Krysia

155,00 

Opis

Krówka szydełkowa – przepiękny duży przytulak zarówno dla małych, jak i większych dzieci. Ma aż 55 cm czyli jest wielkości noworodka. Świetnie nadaje się do comiesięcznych zdjęć – będzie na nich widać, jak maluszek rośnie. Jest miła w dotyku i mięciutka. Jeśli uważasz, że Twoje dziecko ma wyjątkowo sprytne rączki – oczka krówki mogą być wyszywane.

Dla starszego malucha może być idealnym towarzyszem w czasie odkrywania świata.

Włóczka 100% poliester, wypełnienie: certyfikowana kulka silikonowa (materiały antyalergiczne). Przytulanka jest zgodna z dyrektywami Unii Europejskiej (CE).

Nasze przytulaki tworzymy ręcznie, oczko po oczku szydełkujemy je specjalnie dla Ciebie. Dlatego każdy przytulak może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu, dzięki czemu jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Wysokość: 55 cm
Termin realizacji od 3 dni (przy zamówieniu więcej niż jednego produktu, czas realizacji może się wydłużyć).

WAŻNE.
Nasze przytulanki są ręcznie i starannie robione, dlatego w okresie przedświątecznym tj. od listopada do grudnia czas realizacji zmówień może się znacznie wydłużyć. Dlatego też – żeby uniknąć przykrej niespodzianki – upewnij się poprzez kontakt z nami, że zdążymy zrobić przytulaka na wybrany przez Ciebie termin 🙂

Darmowa dostawa już od 200 zł

Brak w magazynie

Z przykrością informujemy, że z dniem 1 stycznia 2022 roku zawieszamy do odwołania naszą firmę przytulaki.com.pl.