Przytulanka szydełkowa Lalka Róża

170,00 

Opis

Przepiękna, mięciutka lalka z wyszywanymi oczami. Kolorystyka do uzgodnienia, standardowo bez skrzydeł. Włóczka 100% poliester, wypełnienie: certyfikowana kulka silikonowa (materiały antyalergiczne). Przytulanka jest zgodna z dyrektywami Unii Europejskiej (CE).

Jeśli wybierają Państwo inną kolorystykę niż na zdjęciu, proszę przy zamówieniu wybrać kolor główny (dominujący) czyli kolor sukienki i butów, a w “uwagach do zamówienia” (przejście z koszyka do realizacji zamówienia) podać kolor włosów (na zdjęciu 80318) i poinformować nas, czy lala ma być ze skrzydłami.

Na podstawie tej lali możemy stworzyć bajkową postać, zapraszamy do kontaktu. Na zdjęciu Wampirina.

Nasze przytulaki tworzymy ręcznie, oczko po oczku szydełkujemy je specjalnie dla Ciebie. Dlatego każdy przytulak może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu, dzięki czemu jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Wysokość ok. 45-50 cm.
Termin realizacji od 3 do 14 dni (przy zamówieniu więcej niż jednego produktu, czas realizacji może się wydłużyć).

WAŻNE.
Nasze przytulanki są ręcznie i starannie robione, dlatego w okresie przedświątecznym tj. od listopada do grudnia czas realizacji zmówień może się znacznie wydłużyć. Dlatego też – żeby uniknąć przykrej niespodzianki – upewnij się poprzez kontakt z nami, że zdążymy zrobić przytulaka na wybrany przez Ciebie termin 🙂

Darmowa dostawa już od 200 zł