Przytulanka szydełkowa Lisek Leon

139,00 

Opis

Cudny rudy lisek, podbije serce każdego wielbiciela pluszaków. Wspaniały towarzysz każdej przygody, który czeka na nowego opiekuna.

Włóczka 100% poliester, wypełnienie: certyfikowana kulka silikonowa (materiały antyalergiczne). Przytulanka jest zgodna z dyrektywami Unii Europejskiej (CE).

Nasze przytulaki tworzymy ręcznie, oczko po oczku szydełkujemy je specjalnie dla Ciebie. Dlatego każdy przytulak może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu, dzięki czemu jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Wysokość od uszu do ogona: 50 cm, na siedząco: 30 cm
Termin realizacji od 3 do 14 dni (przy zamówieniu więcej niż jednego produktu, czas realizacji może się wydłużyć).

WAŻNE.
Nasze przytulanki są ręcznie i starannie robione, dlatego w okresie przedświątecznym tj. od listopada do grudnia czas realizacji zmówień może się znacznie wydłużyć. Dlatego też – żeby uniknąć przykrej niespodzianki – upewnij się poprzez kontakt z nami, że zdążymy zrobić przytulaka na wybrany przez Ciebie termin 🙂

Darmowa dostawa już od 200 zł

BAJKA O ŚPIĄCYM LISKU.

W Szydełkowej Krainie mieszkał sobie ręcznie robiony, wyjątkowy lisek. Nazywano go Śpiącym Liskiem, bo najbardziej lubił spać. Lisek miał wielu kolegów – Klasycznego Misia, Szydełkowce, Króliczki, Krówkę, Tęczowego Jednorożca i innych szydełkowych przytulaków, jednak czuł się bardzo samotny.
Liskowi brakowało prawdziwego przyjaciela. Marzył o spotkaniu kogoś, kto go zabierze do domu. Bo marzeniem każdej szydełkowej przytualnki jest znalezienie dziecka, które go pokocha i będzie się z nim bawiło, podbijało świat, a wieczorem wtulało w miękką, pluszową maskotkę.
Lisek większość dnia spędzał w swojej norce, gdzie słodko spał. Kiedy opuszczał swój domek, chodził po Krainie i szukał przyjaciela. Zaglądał do innych szydełkowych zabawek i bawił się z nimi, ale w jego sercu wciąż kryła się tęsknota za dzieckiem.
Pewnego dnia, kiedy Lisek buszował po lesie, trafił na magiczną polanę. Na pierwszy rzut oka polana wydawała się zupełnie zwyczajną polaną, ale w pewnym momencie pojawiły się na niej drzwi. Wokół nich roztaczała się tęczowa aura i bił z nich blask. Lisek nieufnie podszedł do nich i je obwąchał. Wtem drgnął wystraszony, bo drzwi nagle się otworzyły. Szydełkowy Lisek zamarł. Przez drzwi przeszło prawdziwe Dziecko!
– Cześć Lisku! – powiedziało.
– Cześć – odparł niepewnie Lisek.
– Czy chcesz się ze mną pobawić?
– O tak!
I razem bawili się na łące do wieczora, aż blask drzwi zaczął słabnąć.
– Lisku – powiedziało Dziecko – muszę wracać do domu.
– Ach – powiedział smutno Lisek.
– Ale jeśli chcesz to zabiorę Cię ze sobą, będziemy bawili się całymi dniami, a wieczorem zrobię Ci miejsce w moim łóżku i będziemy spali razem. Proszę, Lisku, bardzo Cię polubiłem.
– Ja Ciebie też. Zostaniesz moim przyjacielem?
– Tak!
Wzięli się za ręce i przeszli przez coraz słabiej świecące drzwi, na drugą stronę, do relanego świata, gdzie Dziecko i szydełkowy Lisek nigdy się nie rozstawali. Każdy z nich zyskał przyjaciela na całe życie, a pustka w sercu Liska wreszcie została zapełniona.

Prawa autorskie do tekstu posiada redakcja strony przytulaki.com.pl. Jeśli chcesz go wykorzystać, podaj link do źródła:https://przytulaki.com.pl/przytulak/lisek/

1 w magazynie

Może spodoba się również…