Przytulanka szydełkowa Miś Krzyś

55,00 

Opis

Mały przeuroczy miś dla każdego dziecka – wspaniały przytulak do zabrania ze sobą na wycieczkę lub do przedszkola. Jeśli chcesz możemy dołożyć do środka dzwoneczek. Może być wykonany w dowolnym połączeniu kolorystycznym. Włóczka 100% poliester, wypełnienie: certyfikowana kulka silikonowa (materiały antyalergiczne). Przytulanka jest zgodna z dyrektywami Unii Europejskiej (CE).

Proszę przy zamówieniu wybrać kolor główny (dominujący) czyli kolor ciała misia, a w “uwagach do zamówienia” (przejście z koszyka do realizacji zamówienia) podać kolor końcówek łapek i pyszczka.

Nasze przytulaki tworzymy ręcznie, oczko po oczku szydełkujemy je specjalnie dla Ciebie. Dlatego każdy przytulak może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu, dzięki czemu jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Wysokość: ok. 16 cm
Termin realizacji od 3 do 14 dni (przy zamówieniu więcej niż jednego produktu, czas realizacji może się wydłużyć).

WAŻNE.
Nasze przytulanki są ręcznie i starannie robione, dlatego w okresie przedświątecznym tj. od listopada do grudnia czas realizacji zmówień może się znacznie wydłużyć. Dlatego też – żeby uniknąć przykrej niespodzianki – upewnij się poprzez kontakt z nami, że zdążymy zrobić przytulaka na wybrany przez Ciebie termin 🙂

Darmowa dostawa już od 200 zł

Z przykrością informujemy, że z dniem 1 stycznia 2022 roku zawieszamy do odwołania naszą firmę przytulaki.com.pl.