Przytulanka szydełkowa piesek z łatką

115,00 

Opis

Śliczny szydełkowy piesek z łatką. Bardzo chętnie wybierze się z Wami na wspaniałą wycieczkę w nieznane albo na zwykły spacer. A po powrocie do domu utuli Twoją pociechę do snu. Możemy go wykonać w dowolnym kolorze ale sugerujemy połączenie szarego z innym kolorem. Włóczka 100% poliester, wypełnienie: certyfikowana kulka silikonowa (materiały antyalergiczne). Przytulanka jest zgodna z dyrektywami Unii Europejskiej (CE).

Proszę przy zamówieniu wybrać kolor główny (dominujący) czyli kolor ciała pieska, a w “uwagach do zamówienia” (przejście z koszyka do realizacji zamówienia) podać kolor końcówek łap i łaty pod okiem. Kolor “jak na zdjęciu” oznacza jasnoszarego pieska z niebieskimi końcówkami.

Nasze przytulaki tworzymy ręcznie, oczko po oczku szydełkujemy je specjalnie dla Ciebie. Dlatego każdy przytulak może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu, dzięki czemu jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Długość: 34 cm.

Termin realizacji od 3 do 14 dni (przy zamówieniu więcej niż jednego produktu, czas realizacji może się wydłużyć).

WAŻNE.
Nasze przytulanki są ręcznie i starannie robione, dlatego w okresie przedświątecznym tj. od listopada do grudnia czas realizacji zmówień może się znacznie wydłużyć. Dlatego też – żeby uniknąć przykrej niespodzianki – upewnij się poprzez kontakt z nami, że zdążymy zrobić przytulaka na wybrany przez Ciebie termin 🙂

Darmowa dostawa już od 200 zł