Przytulanka szydełkowa Zebra – grzechotka

49,00 

Opis

Zebra grzechotka to fantastyczna zabawka przytulak dla najmłodszych, wykonana z mieszanki akrylu z bawełną. Oczka są wyszywane, dzięki czemu jest bezpieczna dla niemowlaków. Kontrastowa kolorystyka idealna dla małych oczu dzieci, bo jak wiadomo, nie odróżniają one na początku kolorów – dlatego taki kontrast jest dla nich najlepszy ?

Włóczka: włóczka 45% akryl, 55% bawełna, wypełnienie antyalergiczna kulka silikonowa + plastikowa grzechotka. Przytulanka jest zgodna z dyrektywami Unii Europejskiej (CE).

Proszę przy zamówieniu napisać w “uwagach do zamówienia” (przejście z koszyka do realizacji zamówienia) czy zeberka ma mieć oczy otwarte, czy zamknięte (standardowo są otwarte)

Nasze przytulaki tworzymy ręcznie, oczko po oczku szydełkujemy je specjalnie dla Ciebie. Dlatego każdy przytulak może nieznacznie różnić się od tego na zdjęciu, dzięki czemu jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Wysokość: ok. 21 cm
Termin realizacji od 3 do 14 dni (przy zamówieniu więcej niż jednego produktu, czas realizacji może się wydłużyć).

WAŻNE.
Nasze przytulanki są ręcznie i starannie robione, dlatego w okresie przedświątecznym tj. od listopada do grudnia czas realizacji zmówień może się znacznie wydłużyć. Dlatego też – żeby uniknąć przykrej niespodzianki – upewnij się poprzez kontakt z nami, że zdążymy zrobić przytulaka na wybrany przez Ciebie termin 🙂

Darmowa dostawa już od 200 zł